Uczucie wpadania nogami w podłogę

Witam od kilku miesiecy mam dziwne uczucie w nogach ,jak ide mam wrazenie wpadania stopami w podloge jakby uginala sie pode mna.Czasami tez wydaje mi sie ze caly kregoslup mi sie chwieje ,odczuwam tez mrowienie w dolnym odcinku kregoslupa .Kiedys leczylam sie na nerwice lekowa .Czy moje objawy sa nerwicowe czy raczej to dyskopatia ?DZiekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Myślę, że wspomnie objawy mogą być związane z dyskopatią. Z pewnością mrowienie to dość charakterystyczny objaw.