Silny ból z lewej strony brzucha i uczucie gorąca a nerwica

Witam ostatnio mialem silby ból z lewej strony brzucha, poczułem jak bym musiał pedzić do łazienki wtedy zrobilo mi sie strasznie gorąco i poczulem jak bym nial zaraz zemdlec, proawdopodobnie wg moich obserwacji dzieje sie to wtedy jak sie czyms zestresuje , denerwuje, kiedys mialem taka sytuacje przy oddawaniu stolca w łazience amło nie upadlem na podłoge...do tego pot ,bylem cały mokry ostatnio tez.. czy to jest nerwica ??? czy raczej problem z jelitami a moze jedno i drugie ...prosze o odp

Dzień dobry!

Nie jest możliwe odgadnąć tego bez osobistego kontaktu, większej ilości informacji oraz przeprowadzenia badań diagnostycznych (m.in. w kierunku wykluczenia chorób gastrologicznych). Rzeczywiście jest jednak tak, że stany nerwicowe mogą "udawać" wiele chorób i objawy psychosomatyczne (pozornie płynące wyłącznie z ciała, związane ze stanem zdrowia fizycznego) są charakterystyczne. Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!