Niezrozumiałe uczucie pod szyją i zaburzenia oddychania

Witam , mam taki problem, zwczelo sie to rok temu. Jak wychodzę na zimne powietrze, jest wiatr itp i wejdę do ciepłego to zaczyna mi się dziwnie oddychac, mam takie dziwne uczucie pod szyją. Ale nie tylko w takich momentach. W wakacje tez tak miałem np jak jezdzilem z otwartymi oknami, jak byłem w lesie nad jeziorem tez...bardzo dziwne uczucie i od razu wpadam w panike. Dodam ze mam tez nerwice lekowa ale to raczej nie to

Dzień dobry. Ja jednak powiązałabym odczucia somatyzacyjne, które Pan opisuje z objawami nerwicowymi i lękiem. Zachęcam gorąco do udania się na konsultację do specjalisty, wtedy będzie miał Pan odpowiedź na pytanie z czego wynikają Pana dolegliwości. Pozdrawiam.