Uczucie zawrotów głowy i nerwica

Dzień dobry, Mniej więcej co dwa tygodnie zdarza mi się dziwna przypadłość, po wstaniu z łóżka mam uczucie zawrotów głowy, poruszam się jak pijana. Po wyjściu na powietrze jest jakby lepiej, a w domu gorzej. Ciśnienie mam w normie. Dolegliwości mijają późnym popołudniem, a następnego dnia czuję się dobrze. Mam stwierdzoną nerwicę, ale czy to może być kolejny, nowy jej objaw?

Witam,
Zdarza się, że zawroty głowy towarzyszą nerwicy, stanom lękowym i depresji. Przyczyną zawrotów głowy może też być niedotlenienie i stres. Jednak gdy zawroty głowy przydarzają się często, trzeba skontaktować się z lekarzem, gdyż mogą być one sygnałem bardzo różnych problemów, np. cukrzyca, uszkodzenia różnego rodzaju struktur układu nerwowego odpowiedzialnych za utrzymanie równowagi , zmiany w szyjnym odcinku kręgosłupa.
W Pani przypadku konieczna jest wizyta u lekarza w celu postawienia diagnozy.
Psychoterapia zaś wspomoże leczenie i pozwoli Pani uporać się z zaburzeniami nerwicowymi. Pozdrawiam serdecznie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza