Nerwica i lęk przed uduszeniem się

witam wczoraj sie w nocy przejadlam usneam o 3 nad ranem o 8,9 mnie obudzono bylo mi ciezko oddychac i bylam wystraszona dodam ze mam nerwice lekowa i refluks i nakrecam sie bo boje sie mam panike zeby sie nie udusic lekarze mowia serce ok nerwica ale czy to normany objaw w nocy?

Lek. Krzysztof Szmyt

witam, zalecam konsultacje z psychiatra, ktory po wysłuchaniu wskaze odpowiednie postepowanie. Pozdrawiam