Uczulenie na kota a wydzielina w gardle

Witam. Od tygodnia mam problem. Jestem alergiczką, mam uczulenie na kota. Spałam rok temu u swojego chłopaka przez 2 tygodnie po pierwszej nocy, źle mi się oddychało, dusiło mnie w gardle, choćbym coś tam miała. Ale dało się z tym żyć. Po powrocie do domu wróciło do normy. Teraz spałam 1 dzień i zaczęło mnie tak dusić, że masakra. Wróciłam do domu. Od tygodnia mam ucisk w klatce, spływa mi wydzielina po gardle, oraz ciężko mi się oddycha. To alergia czy jakaś inna choroba mnie dopadła?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który po osobistym badaniu zleci odpowiednie postępowanie.