Uderzenia gorąca i poty nocne u 82-letniej kobiety

Skończyłam 82 lata i przez ostatnie 34 lata dręczą mnie"wybuchy gorąca i czasem poty w nocy."Takie "sense" trwają 1-2 godz.Ani lek. ginekolodzy,lek.rodzinni nie są w stanie mi pomóc.Proszę o inf.jaki specjalista może mi pomóć. Dziękuję S.F.

Aleksander Ropielewski

Ostatnia nadzieja w endokrynologu. Najpewniej przyczyny leżą w zabrzeniach endokrynologicznych. Sztuką jest jednak ich zdiagnozowanie. Mogą one teź wynikać z nadreaktywności układu autonomicznego.