Uderzenia gorąca po zastosowaniu leku na raka hormonozależnego

Witam, mam raka hormonozależnego i biorę tamoxifen. Lek ten wywołuje u mnie uderzenia gorąca. Dla poprawy sytuacji onkolog przepisał mi pramolan. Nie odczuwam niepokoju, ani lęków. Odważnie prezentuję światu swój stan, nie chowam się po kątach, nie mam poczucia strachu, czy niesprawiedliwości. Ale mam wątpliwości co do zastosowania u mnie pramolanu. Czy moje wątpliwości są uzasadnione. Czy skutki blokady estrogenu złagodzi psychotrop?

W pewnym sensie taka terapia jest uzasadniona i powszechnie stosowana. należy miec świadomość, że ostateczna decyzja należy do Pani, ponieważ nasilenie dolegliwości może być ocenione tylko przez Panią, nie da się ich zmierzyć obiektywnie