Ujście wyrostka robaczkowego oraz odcinka 15 cm jelita cienkiego

opis zabiegu endoskopowego Wykonano badanie jelita grubego do podstawy kątnicy uwidaczniając ujście wyrostka robaczkowego oraz odcinka 15 cm jelita cienkiego

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Na podstawie przytoczonego opisu badania nie można stwierdzić obecności jakiejkolwiek patologii.