Upławy 7 dni po okresie - czy to coś poważnego?

Witam, od mniej więcej 7 dni po okresie raz dziennie pojawiają mi się brązowe upławy. Przez cały dzień uprawy są bezbarwne, a wieczorem są brązowe albo mają niewielkie domieszki krwi. Czy jest to coś poważnego? Nie mam innych dolegliwości. Odczekać jeszcze kilka dni, czy udać się natychmiast do lekarza?

Szanowna Pani, należy wykluczyć zaburzenia hormonalne oraz infekcję. Zalecam wizytę u lekarza. Serdecznie pozdrawiam