Uraz głowy u 4-letniego dziecka

witam. Moja 4ro letnia corka doznala urazu czola jakies 5tygodni temu. byl bardzo duzy krwiak i goz , nic wiecej zlego sie niedzialo i wszystko byloby w porzadku gdyby nie fakt, ze po tak dlugim czasie dalej ma malego guzka ok. 5mm srednicy i male zaczerwienienie w tym miejscu. gdy zsune skore w kierunku guzka pojawia sie male wglebienie. czy powinnam sie tym martwic?

Aleksander Ropielewski

Bez oceny miejscowego stanu po urazie trudno jest mi stwierdzić to jednoznacznie. Po silnym urazie mogło dojść do trwałego wgłębienia kości czaszki.