Uropatia zaporowa zdiagnozowana u dziecka

Podczas ciąży u syna zdiagn. uropatię zaporową - powięk. pęcherz mocz., olbrzymie moczowody, w nerkach bez zmian. Założono 2 x szant do pęcherza, raz do brzuszka. Po urodz. cystografia i zastawka 3 st., wyk. cystoskopię. Po 1,5 m-ca po kol. bad. ogól. moczu inf. ukł. mocz. Szpital, antyb., cewnik po 12 dniach wyjście, a po 10 dniach znowu IUM. Szpital i jw. cystosk. Po 2 tyg. inf. Urografia wykaz. wąską szyję zejścia z moczow. do pęch. Pęch okCzy tylko tzw. przetoka czy są inne rozwiązania?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez zapoznania sie z cała dokumentacja cieżko sie wypowiedziec. Proponuje kierować sie zaleceniami lekarza prowadzacego.