Ustawiony rozrusznik u 60-latka

Mama ma ustawiony rozrusznik na 65 impulsów po 5 latach od wczoraj puls spadł do 55 impulsów. Czy jest to znak, że trzeba wymienić rozrusznik na nowy i czy stanowi to zagrożenie życia i wymaga pilnego kontaktu z lekarzem kardiologiem.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze tak. Proponuje najpierw udac sie do lekarza rodzinnego, a kiedy byla ostatnia kontrola u lekarza kardiologa elektrofizjologa?