Usuwanie blizn po 20 latach

Witam ja chciałabym się zapytać czy blizny po oparzeniu które było ponad 20lat temu da się jakoś usunąć?blizny mam na nodze i wstydzę się ich ukrywam pod spodniami nawet w lato

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W W opisanej sytuacji powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty chirurgii plastycznej. Lekarz oceni rozległość blizn i oceni możliwość ewentualnego leczenia.