Utrata czucia lewej strony ciała i zaburzenia widzenia u 53-latka po pobiciu

Dobry wieczor 2 miesiace temu zostalem pobity kijem basebolowym metalowym zlamanie krawedzi dolne oczodolu lewego i kosci zatoki szczekowej Stluczenie okolicy oka i oczodolu prawego synbol SO2.3 obecnie czuje sie coraz gorzej nie czuje lewej strony glowy wlosow nosa policzka lewego co mnie nie pokoi zaczynam tracic czucie lewej reki ona jest ale jak dotkne nie czuje jestem kierowca tira na lewe oko zdarza sie widziec podwojnie jestem na l4 chce do pracy ale sie boje co robic? mam 53lata odp.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Dobry wieczór, wobec nasilających się dolegliwości wskazany jest ponowny kontakt z lekarzem, konieczne może się okazać powtórzenie badań obrazowych i kontakt z neurologiem. Nie można wykluczyć związku dolegliwości z urazem, jednak żadnej diagnozy nie można postawić bez wykonania badania lekarskiego i analizy poprzednio wykonanych badań.