Utrata potrzeb seksualnych u żony a wysokie libido męża

Mam pytanie jest mi trudno o tym pisać ale muszę od czegoś zacząć moja żona dużo pracoje i wraca późno wiec jest większości czasu zmęczona wiec nie ma ochoty na sex a średnia to czasami 2 razy w miesiącu gdzie ja mam cześciej ochotę na sex i niewiem co z tym zrobić

Od bardziej racjonalnego rozłożenia zajęć powinno się zacząć, jeśli kobieta pracująca ma być damą chętną do bliskości...
Pozdrawiam. JW, Poznań.