Uzależnienie od okaleczenia pępka

Dzień dobry. Mój problem polega na tym, że jestem uzależniony od okaleczani a pępka. Polega to na oparzaniu go wewnątrz najczęściej robię to kilka minut około raz na miesiąc. Robię to od około 6 lat. Uważam, że ten nałóg mi przeszkadza. Ogólnie interesuje mnie co to za nałóg i z czym się wiąże, ponieważ coś takiego (a konkretnie pępek) jest raczej bardzo rzadko spotykane. Oparzenie zostawia ślad w pępku, kiedy się wygoi i jest juz blizna, znowu mam potrzebę oparzenia.

Dzień dobry!

Pytanie było już zadawane i wtedy otrzymał Pan sugestie i informacje dot. problemu. Jeśli to zachowanie przeszkadza Panu, jest źródłem cierpienia psychicznego, dyskomfortu - proszę podjąć psychoterapię.

Pozdrawiam!