Valdoxan a skutki uboczne

Witam, czy lek VALDOXAN jest bezpieczny podczas stosowania, gdyż jest to stosunkowo nowy lek i np. w USA nie został dopuszczony do sprzedaży. Mam na myśli skutki uboczne i działania niepożądane. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystkie leki mogą powodować występowanie skutków niepożądanych i w przypadku pojawienia się jakichkolwiek objawów łączonych przez Pana z powyższym lekiem należy jak najszybciej poinformować lekarza. Tak jak Pan pisze lek jest nowy, a rozumiem, że lekarz przepisał go Panu? Proszę przy jakichkolwiek wątpliwościach udać się do swojego doktora.