W jaki sposób uśmierzyć ból zęba przy zapaleniu miazgi?

Dzien dobry, pisze w sprawie zeba 6 mam zapalenie miazgi bol jest nie do wytrzymania, dentysta dopiero 15.11 nie spie drugi dzien co mam zrobic aby usmierzyc ten bol antybiotyk i inne leki nie pomagaja

Witam.

Zalecam skorzystać z dyżuru stomatologicznego. W każdym większym mieście powinien być. Najczęściej takie placówki przyjmują pacjentów w ramach umowy z NFZ. W przypadku opisywanym przez Panią leki raczej nie będą już pomagać.

Pozdrawiam!

Nie powinno się tak długo czekać , doraźnie można zastosować Solpadeinę , ale należy jak najszybciej zadziałać , bo może dojść do zgorzeli , a nawet utworzenia się ropnia.
Proszę poszukać pomocy jak najszybciej