W jaki sposób wyleczyć przewlekły katar u dziecka?

Witam serdecznie! Mam 8 letniego syna który ma notorycznie katar. Leczę syna metodami naturalnymi i nigdy nie brał antybiotyku. Próbuję wszystkiego ,ale katar jest prawie cały sezon jesienno-zimowy. Muszę dodać, że syn urodził się po przebytym zagrzybieniu jelitowym, gdyż ja je przeszłam w ciąży. Chciałabym się dowiedzieć czy przyjmuje pani w Warszawie. Serdecznie dziękuję i proszę o poradę M.Celińska

W Warszawie nie przyjmuje ale w Ł łodzi. prosze szerzej napisać na www.forum.parenting.pl/zapytaj pediatre darmowy portal ale z chatem osobnym dla każdego. Postaram sie pomóc. Doradzam też na wizytach internetowych z kamerami codziennie przez portal medica assistance.pl..pozdrawiam