W jaki sposób zmniejszyć ślad po pobiciu?

Witam, mam taki problem. Jakieś niecałe 3 mies. temu zostałem mocno pobity, miałem całe opuchnięte oko, tak że na nie nie widziałem. Byłem u lekarza używałem róznych środków i leków, wszystko się zagoiło. Pozostały tylko brzydkie cienie pod oczami. Czy można to jakoś wyleczyć, aby pozbyć się tego , zmniejszyć to? Z góry dziękuję za radę. Mariusz

Witam Panie Mariuszu może się Pan skonsultować u lekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu okolicy oka lekarz dobierze metode ich leczenia.

Do tego momentu można sobie pomóc z pomoca zastosowania korektora.