Wada wrodzona serca a zaburzenia rytmu serca i duszności

Witam,nie wiem,czy czekać na wizytę w przyszłym roku,czy po prostu iść prywatnie.Mam wadę serca wrodzoną;coś z zastawką,żyłą płucną i od 8 lat jestem pod opieką lekarza.Ostatnio dręczą mnie silne walenia serca,trudności z oddychaniem,kłucia koło mostka,z lewej strony.Jakby ktoś mnie złapał i ściskał,aż tchu nie mogę wziąć.Zatykają mi się uszy,kręci w głowie,jakbym zemdleć miała.Robi mi się raz gorąco,serce wali szybko i mocno. Budzi mnie to w nocy. Proszę o opinię, czy czekać z wizytą?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Zawsze i jak najszybciej może się Pani udać do lekarza rodzinnego.