Wielkość kości udowej na usg ciąży

Witam serdecznie. OM - 30 kwietnia 2014. Byłam na USG w 17+0 tc. Wyniki: BPD - 40,1 mm, HC - 147 mm, AC - 118 mm, FL - 22,8 mm, FHR - 150/min. Czy te wyniki są prawidłowe? Niestety, lekarz nie był zbyt rozmowny. Podejrzewam, że gdyby było źle, coś by powiedział. Wyniki sprawdzałam w Internecie, ale zapytać fachowca. Niepokoi mnie FL. Nie za krótka ta kość udowa?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania jest prawidłowy. Nie powinna Pani mieć powodu do niepokoju.