Wielotorbielowatość nerek i wyniki kreatyniny

dzień dobry. mam wielotorbielowatość nerek dłuższy czas wyniki badania nerek były w normie ale miesiąc temu kreatyniny wynik był 1,22 norma do 1 a gfr > 60 a teraz wynik był 1,25 a gfr 58,50 czy powinienem pójść do nefrologa bo może grozić niewydolność nerek a może to nie jest jeszcze niepokojące dziękuję za odpowiedż

Wyniki nie są niepokojące jednak ze względu na rozpoznanie podstawowe tj wielotorbielowatość nerek powinien Pan być pod opieka specjalisty,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel