Wpływ leku Letrox 25 na rozregulowanie cyklu

Witam, od trzech miesięcy leczę się na niedoczynność tarczycy - Letrox 25. TSH przed było na poziomie 3-3,5, mój ginekolog powiedział że trochę za wysokie przy staraniach o dziecko. I od trzech miesięcy zaczęły się problemy z regularnym miesiączkowaniem (opóźnienia kilku-kilkunastodniowe), wcześniej okres pojawiał się książkowo...(cykl 28-30 dniowy) Czy ten lek może mieć wpływ na rozlegulowanie cyklu? Jeśli tak, czy to minie?

Aleksander Ropielewski

Lethrox nie powinien mieć wpływu na zaburzenia cyklu miesiączkowego. W pierwszej kolejności należy wykluczyc inne przyczyny jego zaburzeń.