Wpływ odchudzających pasów wibrujących na organy wewnętrzne kobiety

Dzień dobry mam takie pytanie czy odchudzające pasy wibrujące są bezpieczne dla zdrowia i czy powodują oberwanie macicy kobiety.Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam,
Korzystanie 2-3 razy z takich pasów nie będzie niczym złym, przy czym lepszy efekt da regularny wysiłek fizyczny.

pozdrawiam