Wstyd przed tańczeniem w parach

Pomozcie mi . Byl sylwester i z moim chlopakiem bylam na domowce . I ktos puscil wolna piosenke i wszyscy tanczyli wolnego a ja bardzo sie wstydze tanczyc nawet przed chlopakiem . Jak mam to zmienic ? :(

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wstyd jest jedną z naturalnych emocji człowieka. Zdarza się jednak, że przybiera on nadmierne nasilenie, bądź pojawia się on w sytuacjach z reguły niegenerujących go. Istotne są myśli, które doprowadzają do jego powstania. Ich analiza jest możliwa z pomocą psychologa.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może konieczne będzie udanie się do psychologa lub psychiatry.