Wszczepianie protezy tętnicy udowo-biodrowej

Mam 65 lat, kilka tygodni temu miałam operację wszczepienia protezy tętnicy udowo-biodrowej. Po tym jak miałam zatkane tętnice kończyn dolnych i objawy to bolące nogi nie gojące się rany. Tydzień temu zdjęto mi szwy po operacyjne . Jak mam postępować po tej operacji operacji tj. po jakim czasie po operacji mogę wrócić do normalnego życia -m.in codzienne prace domowe itp. Dziękuję za odpowiedź. :)

Nie znam obecnego stanu Pani zdrowia , nie znam zakresu , przebiegu ani efektu operacji! Nie potrafię wiec udzielić autorytatywnej odpowiedzi!!! Proszę omówić wszystkie te sprawy z lekarzem prowadzącym!!! zż