Wybielanie zębów lampą zoom

czy wybielanie zębów lampą zoom jest bezpieczne, bolesne , jak dlugo trwa i jak długo utrzyma się efekt?

Witam
W zasadzie nie mamy do czynienia z wybielaniem lampą, tylko z aktywacją preparatu wybierającego. Z moich obserwacji wynika, że wybieranie przy pomocy lampy jest nieco mniej skuteczne i bardziej bolesne, niż wybieranie nakładkowe. Jednak ma jedną poważną zaletę. Trwa w sumie około 2 godzin wraz z przygotowaniem i fluoryzacją po zabiegu. Jeśli pacjent wykona wybieranie nakładki we w domu starannie efekt na pewno będzie lepszy. Pozdrawia.

Wybielanie przy użyciu lampy jest bezpieczne, trwa około 1 h, efekt utrzymuje się różnie długo ( w zależności od stylu życia ). Bolesność jest uzależniona od wrażliwości pacjenta - są pacjenci, dla których jest całkowicie bezbolesny oraz tacy, którzy odczuwają dyskomfort.