Wyczuwalny szew po porodzie

Witam 6 tygodni temu zostałam szczęśliwą mamą mojego pierwszego dziecka :).synek ważył aż 4,5 kg i nie dość że byłam nacinana to miałam pęknięcie 3 stopnia. Lekarze mnie zszyli tak zwanymi szwami rozpuszczalnymi, większość z nich znikło. Lecz po sześciu tygodniach podczas mycia wyczułam że wystaje mi jeden szew i tam gdzie on jest rana jeszcze się nie zagoiła. Byłam z tym u lekarza i niby coś tam grzebał pensetą lecz tego samego dnia podczas mycia nadal go tam czuje co robić?? Czy muszę go usu?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli nie ma dodatkowych objawów niepokojących, proszę się nie przejmować i niczego sama nie usuwać.
Pozdrawiam