Wyjaśnienie wyniku badania Holtera 28-latki

witam,miałam badanie - holter, wyszło mi,że mam w godzinach nocnych i rannych blok AV i ST., rytm zatokowy o wart. sr. 79/min.max.132/min.minim.55/min.1poj.svpb.,co to oznacza?,bardzo proszę o wyjaśnienie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane informacje nie są precyzyjnie, co uniemożliwia ich interpretację. Wynik powinien zatem ocenić specjalista kardiolog, który zlecił wykonanie badania.