Wyjaśnienie wyniku MR kręgosłupa
Proszę o wyjaśnienie wyników badania RM. Na poziomie L4/L5 niewielka, centralna pjm dyskretnie modelująca worek oponowy, otwory mk zwężone przez wyrostki stawowe, nieco silniej po stronie prawej, prawy n. rdzeniowy L4 modelowany. Na poziomie L5/S1 niewielka wypuklina krążka mk bez cech modelowania worka oponowego.

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Wskazana jest wizyta u lekarza.