Wyjątkowe marudzenie 5-miesięcznego dziecka

Moj synek skończył 5 miesięcy. Zawsze był trudnym, marudnym dzieckiem ale od jakiegos czasu mały marudzi praktycznie cały czas. Ma problemy ze snem, nie lubi się ubierac, rozbierac, nie mozna go samego zostawic, traci apetyt. Jego marudzenie zawsze jest takie samo-stękanie, irytacja, odgłos jakby się złościl, wicie cala. Cięzko mi przez to rozpoznać kiedy jest glodny,spiacy, kiedy znudzony. Bywa ze jest wyspany, przebrany, najedzony, biorę go na ręce, a mimo to nadal się wyrywa i marudzi.
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nietypowe zachowanie u dziecka może być manifestacją choroby. W celu wykluczenia chorobowego podłoża zmienionego zachowania proszę udać się z dzieckiem do specjalisty pediatry. Po zbadaniu oraz zleceniu niezbędnych badań dodatkowych lekarz będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.