Wykonanie testu ciążowego 3-dnia po stosunku seksualnym

dzien dobry ostatni okres mialam 28.03 2015 dzisiaj 30.03 2015 skonczyl mi sie ktory zaledwie trwal dwa dni dodam ze wczoraj 29.03 2015 wspolzylam z narzeczonym i moje pytanie jest czy 3 dnia po miesiaczce i stosunku moge wykonac test i czy bedzie pozytywny

Piotr Pilarski

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest niskie. Test ciążowy wiarygodny jest po 14 dniach od stosunku.

Pozdrawiam.