Wykryto u mnie torbiel: co robić?

Witam. W poniedziałek byłam u lekarza z powodu strasznego bólu prawego jajnika. Kazał mi zrobić badania krwi, CRP i BHC6. Wyniki miałam bardzo dobre, więc wziął mnie na USG. Okazało się, że mam 25 mm torbiela. Lekarz przepisał mi dwa opakowania C*** i powiedział, że po tym powinien mi zniknąć. Znajomi mi doradzają, abym poszła do innego ginekologa. CO MAM ROBIĆ? PROSZĘ O POMOC.

Dzień dobry!
  Oczywiście można skonsultować postępowanie z innym lekarzem, przede wszystkim powtórzyć badanie USG. Zazwyczaj torbiele tej wielkości nie dają objawów.
Z poważaniem.