Wymioty, brak apetytu a silny stres

Witam Moja córka po problemach w pracy jest roztrzęsiona, nie je, wymiotuje, mówi że nie nie jest w stanie iść do lekarza. Nie mam pojęcia jak jej pomóc? Jakie leki bez lekarza mogę jej kupić? Proszę o radę

Aleksander Ropielewski

Leki dostępne bez recepty na niewiele się zdadzą, jednak warto spróbować. Nie ma większego znaczenie jaki preparat na uspokojenie Pani kupi. Proszę koniecznie porozmawiać z córką dlaczego tak się denerwuje w pracy i czy nie ma sposobu aby jej pomóc. Ponadto cały czas proszę ją zachęcić do wizyty u lekarza.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski