Wynik badania krwi oraz poziom neutrofilii i limfocytów

Badanie krwi: neutrofile 39,4 1,98 i limfocyty 48,4 Wcześniej było robione i analogicznie 37,4 1,63 no i 47,00 ,Czy jest się czym przejmować? Mam od dłuższego czasu sytuację mocno stresową. Mam 52 lata

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli nie ma Pani żadnych niepokojących objawów, to opisane przesunięcie nie wydaje się mieć znaczenia klinicznego. Mówiąc ogólnie najczęściej jest t jednak wynik infekcji o etiologii wirusowej.