Wynik badania na toxo w 3 miesiącu ciąży

Witam, już sama nie wiem co o tym myśleć, a jestem przerażona. Jestem w 3 miesiącu ciąży robiłam badania na toxo i IgG wyszło >650 natomiast igM niereaktywny. Co to może oznaczać? Czytając o toxo przeraziłam się :(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Nie ma cech świeżej infekcji. Wynik ten oznacza, że miała Pani kontakt z Toxo w przeszłości.