Wynik badania radiologicznego stopy 46-letniej osoby

Witam serdecznie.Odebrałam dzisiaj wynik badania radiologicznego , napisane jest tam, że jest drobny entezofit ściegna zginaczy krótkich palców stopy.Co dokładnie to oznacza? Jak mozna zmniejszyć bol stopy?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może konieczne będzie zabieg. Proszę udać się do ortopedy. Po badaniu będzie możliwe ustalenie odpowiedniego postępowania.