Wynik badania tarczycy u 22-latki

Byłam na badaniu tarczycy,po 2 tyg.odebralam wynik opis był taki:Tarczyca dwuplatowa z zachowaną ciesniną o średnicy 4mm.Prawy płat o wym.21x17x41mm. Lewy płat o wym.20x18x38mm.Dośc jednorodna echostruktura miąższu tarczycy,z heteroechogenicznym obszarem w obrebie prawego płata o wym.10x9mm.Wskazana konsultacja endykrynologiczna.-Nic mi ten opis nie mówi,jest cos nie tak jak potrzebuje konsultacji?

Witam. Obecność takiej zmiany może świadczyć o zaburzeniach funkcji tarczycy. Proszę skonsultować się z endokrynologiem który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania zdecyduje o konieczności pogłębiania diagnostyki.