Tarczyca dwuplatowa z zachowaną cieśnia o średnicy 3 mm

Proszę o interpretacje wyników TSH 1,540 FT4 13,48 USG Tarczycy - Tarczyca dwuplatowa z zachowaną cieśnia o średnicy 3 mm.Prawy płat op wymiarach 20x20x44 mm , lewy płat o wymiarach 14x13x39 mm. Prawidłowa echostrukura miąższu tarczycy , z heteroechogeniczną zmiana ogniskową w obrębie prawego płata o wym. 8x8 mm.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, sadzę ze konieczne bedzie wykonanie biopsji. proszę koniecznie udać się do lekarz endokrynologa.