Wynik badania TSH u 23-latki

Witam odebrałam wyniki tsh wynik to 1.050 w 2012 roku miałam 3.29 czy ten wynik jest jakis bardzo zły? mam 23 lata

Oba wyniki są prawidłowe dlaczego były te badania = jakie objawy mogą wskazywać na chorobę tarczycy. Niepokój itp. ma wiele przyczyn. Powiększenie tarczycy to najczęściej zdrowa tarczyca= wole obojętne Spokojnie :)