Wynik EEG u 11-letniej córki

Dzień dobry. Martwią mnie wyniki eeg córki (11lat). Sama mam naczyniaka w części potyliczno-ciemieniowej, moja mama też(związane z tym mikro napady ). Eeg córki - czynność podst. 8-9Hz do 50uV niregularna. Na tym tle rejestruje sie w okolicach skroniowych i ciemieniowo- potylicznych pojedyncze fale ostre 200uV oraz pojedyncze zespoły fali ostrej i wolnej do 170 uV. Zmiany te okresowo wystepuja w postaci synchronicznych grup i maja tendencje do napad. Reakcja oz obecna. Hw nieco wyostrza zapis.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opis badania wskazuje iż podobne do wspomnianych u Pań napadów występują u Córki. Konieczna jest konsultacja z neurologiem.