Wynik kontrolnego RTG płuc po usunięciu guza

Witam. W lutym mialam operacje usuniecia guza typu hamartoma z pluca lewego. w RTG kontrolnym w maju wyszlo mi pasma zageszczenia odp prawdopodobnie bliznom poopreacyjnym oraz guzkowe zacienienie o szerokosc ok 4 mm (na linii ciecia operacyjnego), Jakie postepowanie diagnostyczne powinnam wdrozyc? (TK? mialam robiona w styczniu przed operacja)

Nie wymagają obecnie diagnostyki. Planowa kontrola radiologiczna zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego

Blizny po operacji są zjawiskiem normalnym i nie należy się nimi niepokoić, a ze względu na przebytą operację wymaga Pani okresowej kontroli, ew tomografii w rok po operacji