Wynik poziomu TSH

Witam:) Dzisiaj otrzymałam wynik poziomu TSH. Wyniósł on 1,286. Mieści się on w granicach normy, chciałabym sie upewnić czy wszystko jest w porządku, czy mam sie udać do endokrynologa. Pozdrawiam

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wynik mieści się w zakresie normy, wobec braku objawów klinicznych chorób tarczycy nie ma potrzeby konsultacji endokrynologicznej.