Wynik RTG płuc oraz kaszel
Witam mam 22 lata jestem osobą aktywną zawsze miałem bardzo dobrą wydolność lecz ostatnio się przeziębiłem do tego doszedł kaszel. Pierwszy lekarz przepisał mi antybiotyk na kaszel, witaminy i chlinex. Leki brałem przez tydzień i nic tzn. kaszel jak był tak jest. Dziś byłem u drugiego lekarza i od razu dał mi skierowanie na rtg płuc, opis rtg: Zrost w lewej zatoce przeponowo- sercowej. Znaczne poszerzenie cienia śródpiersia- węzłowe. Do dalszej diagnostyki. Serce w normie. Co to może oznaczać?

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na możliwość powiększenia węzłów chłonnych. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.