Wyniki badań diagnostycznych a starania o ciążę

Chciałabym starać się o ciąze i dlatego od dłuzszego czasu zazywalam kwas foliowy z wit b12 , zrobilam takie wyniki homocysteina 10.8 norma do 12 ,kwas foliowy 22.07 norma do 18 i b 12 560 norma do 660 wydaje mi sie ze moge miec mutacje w genie mthfr przy takich wynikach?? Czy taki poziom jest ok a ja sie myle??

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa i kierować się jego zaleceniami.