Wyniki badań hormonalnych a ospałość i pragnienie

Zrobiłam badania w 7dmym dni wyższych temperatur (10 dni wcześniej usg potwierdzające owulacje) Estradiol 940,4 pmol/l norma do 774 255,82 pg/ml norma do 211 progesteron 66,22 umol/l norma do 86 20,79 ng/nl norma do 27 Prolaktyna 335,1 mu/l Bardzo proszę o jakąś radę, do lekarza idę za ponad dwa tygodnie. Czuję się źle w zasadzie ciężko mi wstać z łóżka, nie mam siły cały czas bym spała i ciągle chce mi się pić, czy to powoduje ten wysoki estradio? Czy to może być ciąża?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie można wykluczyć ciąży, ale w pierwszej kolejności radziłabym wykluczyć cukrzycę oraz niedoczynnosć tarczycy, które mogą dawać opisane dolegliwości.
Pozdrawiam