Wyniki badań - proszę je zinterpretować

Witam, potrzebuję informacji wyjaśniających poziom P-ciał p/ toksoplazmozie. Wyniki badań z 25.01.2010 (przed planowaną ciążą): IgM wynik < 3 wartość refer. ujemny <8, wątpliwy 8-10, dodatni > = 10 IgG wynik 441 wartość refer.<7,2 Wyniki badań z 20.07.2010 (w 24. tygodniu ciąży) IgM wynik < 3 wartość refer. ujemny <8, wątpliwy 8-10, dodatni > = 10 IgG wynik 321 wartość refer<7,2 Pozdrawiam i czekam na odpowiedź, Broke
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem ginekologiem prowadzącym ciążę, który będzie mógł najtrafniej ocenić Twój stan zdrowia.

Życzymy dużo zdrowia i zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl