Wyniki badania tarczycy a choroba Hashimoto

Witam, wykonałam badania dot. tarczycy, otrzymałam wyniki: TSH - 2,7544 uIU/ml, anty-TG - 74,44 IU/ml oraz anty-TPO-421,91 IU/ml. Czy to już Hashimoto? Czy takie wyniki wymagają podjęcia leczenia. Pozdrawiam.

Witam, wymienione wyniki oznaczają konieczność dalszej diagnostyki, najprawdopodobniej z włączeniem biopsji tarczycy. Nie można potwierdzić ani wykluczyć choroby na podstawie tych wyników - zalecam konsultację endokrynologiczną